+38 (044) 292-30-91   
  • newslide2014_1

Про компанію

Науково-виробниче підприємство "НІР" було засновано 23 жовтня 1992 поклавши початок принципово новому - фетотерапевтичному напрямку в медицині. Основні напрямки діяльності компанії - наукові дослідження, розробка, виробництво та впровадження нових лікарських препаратів. Створення компанії стало підсумком багаторічних досліджень спрямованих на вивчення можливостей використання високого біологічного потенціалу ембріональних тканин, результатом яких стало створення високоефективних препаратів на їх основі. Створення препаратів на основі ембріональних тканин дозволяє досягти високої ефективності при одночасній безпеці препаратів. Відмінною рисою даних препаратів є широкий спектр саме регуляторного дії. Регуляторні ембріональні пептиди є сигнальними молекулами, що запускають процеси відновлення і діють лише там, де це необхідно. Фахівцями НВП "НІР" був розроблений ряд фармакологічних препаратів на основі ембріональних тканин великої рогатої худоби - Цереброкурин, Пропес, Інфламафертин, Біпекс. Доведено, що препарати на основі ембріональних тканин запускають глибинні механізми відновлення, що дозволяє розширити можливості лікування при широкому спектрі патологічних станів.
Пропес - препарат регуляторних пептидів, в тому числі альфа- і бета-дефенсинів, з вираженою імуномодулюючою дією застосовується при широкому спектрі захворювань, в основі яких лежить порушення в першу чергу клітинного імунітету. Це насамперед онкологічні захворювання, хронічні інфекції (у тому числі вірусні гепатити), алергічні захворювання. Застосування Пропесу в онкології обумовлено, як його власною протипухлинною дією, так і здатністю захищати організм від негативного впливу променевої та хіміотерапії, що дозволяє провести необхідні лікувальні заходи в повному обсязі, запобігає розвитку побічних ефектів. Застосування Пропесу дозволяє уникнути рецидивів і метастазів, продовжує життя і покращує якість життя пацієнтів. Останні дослідження показали високу ефективність Пропесу в лікуванні демієлінізуючих захворювань нервової системи.
Цереброкурин - комплекс регуляторних пептидів отриманих з головного мозку ембріонів великої рогатої худоби. Застосовується при широкому спектрі неврологічних захворювань, сприяє відновленню функцій нервової системи, дозволяє запобігти формуванню тяжкої патології, скоротити терміни стаціонарного лікування.
Інфламафертин - препарат на основі плацентарних регуляторних пептидів з вираженою протизапальною дією. Широко застосовується в гінекології для профілактики і лікування жіночого безпліддя, хронічних запальних захворювань. Виражена розсмоктуюча та імуномодулююча дії препарату забезпечують його ефективність у комплексній терапії широкого спектру захворювань, в основі яких лежить запальний компонент.
Значний внесок компанії в розвиток медицини підтверджується численними нагородами, як українськими, так і міжнародними.
Інститут рейтингових досліджень в Оксфорді та Європейський Центр досліджень ринку в Брюсселі преміювали НВП «НІР» в реєстрі 100 кращих підприємств України в номінації «Хіміко-фармацевтична промисловість». Так само підприємство «НІР» було нагороджено престижною європейською нагородою - «Золота медаль якості». Отримана НВП «НІР» висока міжнародна нагорода - премія ЕМRC "EuroMarket Award" - це висока оцінка заслуг і досягнень її лауреатів з боку міжнародного співтовариства.

Місія та цінності

Науково-виробниче підприємство «НІР» було створено з метою створення, виробництва та просування нових оригінальних лікарських препаратів. Ми створили препарати, які працюють там, де інші безсилі. Вони допомагають онкологічним хворим, людям з патологією нервової системи, аутоімунними захворюваннями, безпліддям, і багатьма іншими.
Наші препарати однаково ефективні як для лікування, так і для профілактики - дозволяють зберегти здоров'я, продовжити молодість, активне повноцінне життя кожної людини.

Наша місія - давати надію тим, хто вже зневірився. Наші препарати працюють там, де всі інші безсилі.

Наша основна цінність - цінність людського життя.

Контакти

Координати

Науково-виробниче підприємство "НІР" Наша адреса:  Харківське шосе, 50, м. Київ, Україна 02160 телефон: +38 (044) 292-30-91 Email: nirua92@gmail.com

Ми на мапі