Науково-виробниче підприємство "НІР"

 • Укр
 • Рус
 • Eng
     

Харківське шосе, 50
м. Київ, Україна 02160

+38(044)559-70-30; +38(098)682-39-69
nir_kiev@i.ua

Адреса:

Харківське шосе, 50
м. Київ, Україна 02160

 
Головна / Препарати

Препарати

Науково-виробниче підприємство «НІР» було засновано 23 жовтня 1992 і на даний момент є провідним у розвитку теоретичних основ принципово нового фетотерапевтіческого напряму в медицині. Підприємство займається науковими дослідженнями, розробкою, виробництвом і впровадженням нових лікарських препаратів. Фахівцями НІР було розроблено ряд фармакологічних препаратів на основі ембріональних тканин великої рогатої худоби. Доведено, що препарати на основі ембріональних тканин запускають глибинні механізми відновлення, що дозволяє розширити можливості лікування при широкому спектрі патологічних станів.

В даний час зареєстровані і отримали широке визнання у фахівців такі препарати, як Пропес, Цереброкурин і Інфламафертин.

 • Пропес®

  Пропес® - препарат регуляторних пептидів, альфа і бета дефенсинів, отриманих з ембріональної тканини.

 • Цереброкурин®

  Цереброкурин® являє собою комплекс вільних амінокислот, пептидів і низькомолекулярних продуктів контрольованого протеолізу білків головного мозку ембріонів великої рогатої худоби. Технологія виготовлення препарату Цереброкурін®представляет собою ноу-хау.

 • Інфламафертин®

  Інфламафертин® містить плацентарні аларміни і адреномедуллін - регуляторні пептиди, які відіграють вирішальну роль у процесах протиінфекційного імунітету.

© 2015 - 2017
Створено в агентстві інтернет-технологій «Seotm.UA»
Яндекс.Метрика